Produkty a služby

Dvere a zárubne značky Sapeli

Firma Rekostav +, s.r.o., je autorizovaným predajcom dverí a zárubní značky SAPELI, ktoré môže dodať vrátane osadenia.

Spoločnosť SAPELI patrí v súčasnosti medzi najväčších českých výrobcov interiérových dverí a zárubní. Neustále si drží vysokú úroveň dizajnu a vynikajúcu kvalitu svojich produktov. Mimo Českú republiku úspešne pôsobí na Slovensku, v Poľsku, Maďarsku a v Nemecku.

Výroba prebieha v nových a moderných prevádzkach s využitím špičkovej techniky, čím sa dosahuje tá najvyššia kvalita spracovania výrobkov. Samozrejmosťou je dodržiavanie ekologicky šetrných postupov pri výrobe a použitie nezávadných materiálov a lakov na výrobky. Kvalitu výrobkov potvrdzuje certifikácia systému riadenia akosti podľa noriem ISO 9001:2000.

Svojím zákazníkom spoločnosť SAPELI ponúka ucelenú škálu dverí od základných fóliovaných, cez klasické dýhované, až po luxusné modely. Môžete si vybrať dvere a zárubne všetkých druhov otvárania – otočné, kyvné, posuvné, lamelové, maximálneho prevedenia drevín, farieb a funkčnosti – plné, presklené, protipožiarne, protihlukové, dvere do rôznych klimatických podmienok a ďalšie špeciálne dvere a zárubne vrátane presklených stien na mieru.

Katalóg produktov SAPELI nájdete na stránke www.sapeli.sk, alebo v našej predajni v Dolnom Kubíne (viď kontakt).

Objednať si môžete osobne v našej predajni v Dolnom Kubíne, ktorá je otvorená denne od 9,00–14,00 hod, alebo mailom.


Okná a dvere značky Internova

Firma Rekostav +, s.r.o., dodáva 6-komorové plastové okná a dvere značky Internova vrátane osadenia.

Profilový systém Internova je na Slovensku najpredávanejší zo systémov na výrobu okien, dverí, zasklených stien a zimných záhrad z PVC. Je vyrábaný v NCHZ Nováky a bol vyvinutý rakúskou firmou GREINER na základe najnovších a najmodernejších trendov a poznatkov v konštrukcii a dizajne okien.

V rámci produktov značky Internova dodávame okrem plastových okien a dverí aj parapety (vnútorné parapety plastové, vnútorné parapety drevotrieskové, vonkajšie parapety hliníkové), žalúzie a pevné siete proti hmyzu.

Objednať si môžete osobne v našej predajni v Dolnom Kubíne, ktorá je otvorená denne od 9,00–14,00 hod.Služby v oblasti stavebníctvo

Firma Rekostav +, s.r.o., ponúka služby v oblasti stavebníctvo: